- Hotel naam
- Hotel Vianen-Utrecht
- Adres
- Prins Bernhardstraat 75
- Postcode en plaats
- 4132XE Vianen
- Locatie
- Open in Google Maps

Kamertypes en details
U kunt kiezen uit 1 mindervalide kamer, comfort kamers, comfort kingsize kamers, luxe kamers, Familiekamers en diverse thema-suites.
Per kamer verschilt de maximale bezetting: comfort kamers, comfort kingsize, luxe kamers en de suites zijn geschikt voor 2 personen. Er zijn familiekamers beschikbaar voor maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen van 4 t/m 11 jaar.
Ja, het is mogelijk om een extra bed op de kamer te laten plaatsen, afhankelijk van het kamertype en de beschikbaarheid. Deze zijn beschikbaar voor kinderen t/m 11 jaar. Voor specifieke kamertypes kunt u bij reservering navragen of een extra bed mogelijk is, de receptie helpt u graag met de mogelijkheden.
Ja, het is mogelijk om een babybed (kinderbedje) op de kamer te laten plaatsen. De kosten hiervoor zijn € 10,00 per nacht. U kunt dit verzoek vooraf doorgeven aan het hotel, zodat zij hier rekening mee kunnen houden. Plaatsing is afhankelijk van beschikbaarheid.
De kosten voor een extra bed bedragen € 25,00 per bed, per nacht. U kunt dit verzoek vooraf aan het hotel doorgeven, zodat zij kunnen kijken naar de mogelijkheden.
De kosten hiervoor zijn € 10,00 per nacht. U kunt dit verzoek vooraf doorgeven aan het hotel, zodat zij hier rekening mee kunnen houden. Plaatsing is afhankelijk van beschikbaarheid.
Ja, alle kamers zijn voorzien van klimaatbeheersing. U kunt zelf de temperatuur in de kamer regelen voor een comfortabel verblijf, zowel in de zomer als in de winter.
Ja, u kunt zelf de temperatuur instellen, er hangt een display.
Ja, in het gehele hotel kunt u gratis gebruikmaken van Wi-Fi, zowel op de kamers als in de openbare ruimtes.Het is een open netwerk.
Ja, alle kamers zijn voorzien van een ruime inloopdouche met rainshower voor extra comfort. Uitzonderingen zijn comfort kingsize, deze heeft een douchecabine net als sommige suites.
Ja, de badkamers beschikken over een ligbad met bubbelsysteem, ideaal om heerlijk te ontspannen tijdens uw verblijf.
Op dit moment hebben wij bedden van het merk Swiss Sense.
Onze matrassen zijn van hoogwaardige kwaliteit en bieden optimaal ligcomfort en ondersteuning, vergelijkbaar met de luxe die u van een hotel mag verwachten.
De nieuwe bedden hebben een pocketvering matras firm. Met een topper van traagschuim.
U kunt het bed dat in het hotel staat zeer binnenkort via Valk voor Thuis verkrijgen.
De Comfort mindervalide kamer is volledig rolstoeltoegankelijk en is geschikt voor 2 personen. Deze kamer is speciaal ingericht met aangepaste faciliteiten, zoals een drempelloze regendouche, beugels bij het toilet voor extra ondersteuning en veiligheid.en een verlaagde wastafel. Daarnaast is de gehele kamer ruim opgezet voor optimale toegankelijkheid. De kamer heeft geen deurdranger.
De deurbreedte van de mindervalide kamer is 80 centimeter.
U kunt een mindervalide kamer reserveren via onze website of door contact op te nemen met het hotel. Na boeking ontvangt u een bevestiging van uw reservering per e-mail.
Er is een douchestoel aanwezig en een anti slipmat voor in de douche.
De douche in de mindervalidenkamers is drempelloos, zodat deze eenvoudig toegankelijk is met een rolstoel.
Er is geen drempel aanwezig.
Wij hebben geen hypoallergeen beddengoed, maar katoen.
Nee helaas zijn er geen hypoallergene vloeren beschikbaar, onze kamers hebben vloerbedekking en 1 afdeling heeft pvc vloeren.
Alle kamers in het hotel zijn voorzien van een balkon.
Op onze begane grond is een terras aanwezig.
Op de balkons en terrassen mag gerookt worden, hiervoor staan asbakken gereed.
Ja, honden zijn van harte welkom in ons hotel. Honden zijn uitsluitend toegestaan in de comfort kingsize kamers op de begane grond. Er geldt een toeslag van € 15,00 per verblijf en er zijn maximaal 2 honden per kamer toegestaan.
Wij verzoeken u om uw hond niet op het bed of meubilair te laten en deze niet langdurig alleen op de kamer te laten. Bij schade of het niet naleven van de huisregels kan een boete in rekening worden gebracht.
Ja dit is toegestaan met uitzondering van reptielen.
Roomservice
Ja, ons hotel biedt roomservice aan voor gasten die graag in alle rust op hun kamer willen eten of drinken. U kunt via onze roomservice QR code op de kamer, eenvoudig gerechten en dranken bestellen, die rechtstreeks op uw hotelkamer worden bezorgd tegen meerprijs van € 15,00.
Roomservice is beschikbaar van 11.00 uur tot 22.00 uur.
Op de kamer staat een bordje met een QR code, deze scant u en dan komt u in het roomservice menu terecht. U bestelt, betaalt en dan wordt uw bestelling naar de kamer gebracht.
Het is bijna gelijk met ons a la carte restaurant met uitzondering van onze Zeetong en Chateau Briand.
Ja, u betaalt een meerprijs van € 15,00 per keer.
Deze zijn verschillend, zie de roomservice kaart.
Technologie & Digitale services
Onze hotelkamers zijn uitgerust met moderne technologische voorzieningen om uw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. U kunt genieten van gratis WiFi, een smart-tv (m.u.v. comfort kamers), USB-oplaadpunten en kluisjes met elektronische bediening. Sommige suites bieden ook Bluetooth-speakers en slimme verlichting, zodat u volledig verbonden en ontspannen blijft tijdens uw verblijf.
Streamingdiensten, zoals Netflix, zijn beschikbaar in de Comfort Kingsize kamers, Luxe kamers en Suites. In de Comfort kamers en Familiekamers is het niet mogelijk om gebruik te maken van streamingdiensten.
Via de Runnr.ai kunt u 24/7 uw vragen stellen.