- Hotel naam
- Hotel Vianen-Utrecht
- Adres
- Prins Bernhardstraat 75
- Postcode en plaats
- 4132XE Vianen
- Locatie
- Open in Google Maps

Familiekamers
Onze familiekamers zijn ruim en comfortabel ingericht voor maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 11 jaar. De kamer beschikt over twee eenpersoonsbedden en een stapelbed, elk voorzien van een eigen televisie. Daarnaast is de kamer uitgerust met een bubbelbad, een inloopdouche met rainshower en een balkon voor een ontspannen verblijf met het hele gezin.
U kunt familiekamers eenvoudig reserveren via onze receptie, telefonisch of online. Voor speciale verzoeken, zoals extra bedden of kinderfaciliteiten, vragen wij u dit bij reservering aan te geven.
Er zijn geen aparte kamers uitsluitend voor kinderen.
Baby’s van 0 t/m 3 jaar zijn gratis. Kinderen van 4 jaar t/m 11 jaar vallen onder tafeif kinderen. De tarieven voor kinderen kunnen variëren per arrangement. Voor specifieke prijzen en voorwaarden adviseren wij u om onze website te bezoeken of contact op te nemen met onze receptie.
De familiekamers zijn geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen.
Ja, de familiekamers zijn standaard voorzien van een stapelbed.
Het hotel beschikt over familiekamers die geschikt zijn voor gezinnen. Deze kamers zijn ingericht met twee eenpersoonsbedden en een stapelbed voor de kinderen. Het hotel beschikt niet over verbonden (connected) kamers.
Er zijn babybedjes beschikbaar voor € 10,00 per nacht. Het opwarmen van een fles kan op aanvraag in onze keuken. Flessenwarmers hebben wij niet.
Baby en Kinderfaciliteiten
Ja er is een kindermenu beschikbaar met gevarieerde opties voor kinderen, waaronder gezonde keuzes.
Wist u dat uw kind één stempel in het online Valk Kidspaspoort krijgt bij het kiezen van een Kindermenu? Met zes stempels is het paspoort vol en mag het kind met een unieke code een leuk cadeautje uitkiezen in onze webshop. Meer informatie leest u hier. Kan uw kind niet wachten tot de spaarkaart vol is? Lever de ingekleurde placemat in bij de receptie en uw kind ontvang meteen al een leuk presentje.
Ja, er zijn kinderstoelen beschikbaar in het restaurant zodat uw kinderen veilig en comfortabel kunnen zitten tijdens de maaltijd.
Ja, bij de bereiding van kindermaaltijden wordt rekening gehouden met allergenen. U kunt in het restaurant aangeven of er speciale voedingswensen of allergieën zijn.
Ja, het is mogelijk om kindermaaltijden op te warmen. Neem hiervoor gerust contact op met onze medewerkers in het restaurant.
Het hotel is uitermate geschikt voor een verblijf met kinderen. Zo beschikken wij over een speciaal kindermenu en diverse kindvriendelijke faciliteiten. Buiten naast de entree bevindt zich een kleine buitenspeelplaats. Op de eerste etage vindt u een vrolijk kindertoilet met discolampen en een gezellige zithoek met film speelkeuken. Tijdens de brunch en live cooking op zondag is er een kinderkeuken waar kinderen koekjes kunnen bakken, snacks uit de snackmuur kunnen halen en films kunnen kijken in een kleine bioscoopsetting. Ook is er een zwembad waar gebruik van gemaakt kan worden onder eigen toezicht.
Ja, er is een gezellige kinderhoek aanwezig waar kinderen kunnen spelen en ontspannen.
Ja, deze bevindt zich naast de entree.
Nee, er zijn geen aparte kleedkamers voor kinderen en gezinnen. Wel zijn mannen en vrouwen gescheiden.
Ja, op elke etage zijn verschoonplakken in de damestoiletten beschikbaar. Op de eerste etage is een kindvriendelijk toilet aanwezig.